Witaj na naszej stronie!od: do

od: do


od: do

Kredyty
APART. Olsztyńskie Nieruchomości Pomaga w uzyskaniu kredytu i współpracuje z następującymi instytucjami finansowymi:1. Getin Noble Bank – współpraca z tym Bankiem zapewni naszym klientom pełną gamę produktów finansowych: kredyty hipoteczne, refinansowe, konsolidacyjne, inwestycyjne; produkty inwestycyjno - oszczędnościowe; produkty ubezpieczeniowe.
Firma funkcjonuje na rynku doradztwa finansowego od marca 2004 roku, aktualnie to największy ogólnopolski bank stworzony od podstaw przez polski prywatny kapitał.
Swoją ofertę kierują do klientów indywidualnych, a także małych i średnich firm, samorządów oraz dużych korporacji, które oczekują sprawdzonych produktów finansowych, uproszczonych procedur oraz szybkiej i kompetentnej obsługi.
Z usług Banku korzysta dziś ponad 1,6 mln Klientów, a produkty Getin Noble Banku dostępne są w ponad 500 oddziałach własnych i franczyzowych, a także w szerokiej sieci pośredników.

2. Idea Bank - został stworzony, by wspomagać osoby przedsiębiorcze w realizacji ich marzeń o własnym biznesie. Chcą służyć pomocą przy rozwijaniu działalności małym podmiotom gospodarczym: mikro-, małym i średnim przedsiębiorcom ale także osobom prywatnym. Wieloletnie doświadczenie w branży finansowej pozwoliło na specjalistom stworzyć idealny pakiet produktów kredytowych, oszczędnościowych i inwestycyjnych umożliwiający start i prężny rozwój każdej firmy.

3. Open Finance - jest największą firmą doradztwa finansowego na polskim rynku. Doradcy finansowi bezpłatnie pomogą wybrać najtańszy kredyt hipoteczny, kredyt konsolidacyjny, kredyt refinansowy lub kredyt mieszkaniowy w ponad 20 bankach. Za darmo wykonają dla Państwa porównanie ofert kredytowych i doradzą jak dostać korzystny tani kredyt na mieszkanie. 
Doradca obliczy Państwa zdolność kredytową i oprocentowanie kredytu. Podpowie również czy mogą skorzystać Państwo z programu dopłat "Rodzina na swoim" i czy opłaca się wziąć kredyt hipoteczny w euro.


Kategorie
Kontakt

Adres:

Siedziba biura
ul. Jagiellonska 50 lok 2
10-274 Olsztyn

tel: 89 672 74 06;
693 45 80 60
504 30 11 25

ReklamaCopyright © 2010 Multiple.pl